Plecaki damskie na miejskie wyprawy

Od dawna zajmujemy się wyprawami turystycznymi, zarówno tymi miejskimi jak i tenorowymi. Lata podróży z plecakiem i sprzętem podróżniczym nauczyły nas jak wybrać odpowiedni plecak na wyprawy miejskie oraz górskie. Dokładnie wiemy czym charakteryzuje się odpowiedni plecak, który powinniście wybrać w zależności od kierunku podróżny. W tym celu mamy dla was propozycje dwóch rodzajów plecaka:

  • plecaki damskie miejskie
  • plecak damski trekkingowy
plecaki damskie
Fot. Plecaki damskie miejskie ze sklepu Brytyjka

Plecak miejski damski – pierwszy rodzaj

Nie jest tajemnicą, że kobiety lubią wyglądać po prostu dobrze. Plecaki damskie nie są w tym wypadku czym odrębnym. Podczas wycieczek miejskich, plecaki damskie stanowią nieodłączny element kobiecego wyglądu. Budy turystyczne, nieprzemakalna kurtka, spodnie – koniecznie wygodne, oraz nakrycie głowy, te wszystkie elementy ubioru turysty pewien dopełniać dobrze dobrany plecaczek. Ten rodzaj ekwipunku, jest zatem bardzo istotny w przypadku kobiet ceniących dobry wygląd. Co w związku z tym? Otóż przyprowadzimy ankietę wśród uczestniczek wypraw miejsko-turystycznych. Jej celem było wykazanie jakie typ plecaka damskiego o miejskim przeznaczeniu, Panie wybierają najczęściej, oraz pytanie:

„Na jakie aspekty przy wyborze plecaka kobiecego zwracamy uwagę najczęściej?”.

Wybór plecaka damskiego – wyniki:

Wiek kobietKolor plecakaWielkość plecakaMateriał plecakaPrzeznaczenie plecaka
Kobiety 18-3023%37%21%19%
Kobiety 30-5019%21%33%27%
Kobiety 50-8010%20%35%35%

Plecaki kobiece dla Pań w wieku 18-30lat

Jak widzimy na przykładzie powyższych wyników, kobiety w wieku 18 do 30 lat najczęściej wybierają plecaki damskie miejskie zwracając uwagę na wielkość plecaka damskiego. Wielkość jest bardzo przydatna w przypadku damskich plecaków do pracy oraz modeli do szkoły. Kolejny aspekt stanowią plecaki w modnych kolorach. To potwierdza założenie, że modne plecaki miejskie damskie są bardzo ważne dla kobiet w wieku 18-30lat. Panie w tym przedziale wiekowym lubią wyglądać modnie, a moda stanowi często ważny aspekt ich życia i codzienności. Na trzecim oraz czwartym miejscu plasują się takie cechy plecaków damskich jak: materiał wykonania plecaka oraz przeznaczenie. Tutaj w szczególności na uwagę zasługują fajne plecaki damskie z materiału typu canvas oraz plecaki kreszowe. Oba rodzaje plecaków damskich idealnym rozwiązaniem na wycieczki miejskie oraz terenowe. Przeznaczenie plecaków – cieszy się najmniejszą popularnością, ciężko jest jednoznacznie zdefiniować dlaczego, możliwe że chodzi o fakt, że skoro już wiemy do czego będziemy używać plecaka, to przeznaczenie pozostaje najmniej istotnym elementem.

Małe plecaki damskie dla grupy 30-50lat

Mały plecak damski to aktualnie HIT damskich stylizacji. Jest zgrabny, lekki oraz praktyczny. Stanowi modny dodatek na co dzień, na miasto i do szkoły. W wypadku tych plecaków najbardziej liczy się materiał wykonania. Spójrzcie na plecaki miejskie wykonane np. z lekkiego płótna czy z bawełny. Takie plecaki kobiece są nie tylko praktyczne ale i posiadają wielorakie przeznaczenie. Przeznaczenie plecaka to właściwie kolejny element naszej ankiety, który zdobył drugą co do znaczenia wartość. Pozostała część ankiety zdobyła marginalną liczbę głosów.

Modny plecak miejski dla 50-80 latki

W tej grupie ankietowanych kobiet mamy Panie, patrzące na plecak damski miejski przez pryzmat rodzaju materiału oraz przeznaczenia. Ten sposób rozstrzygania związany jest głównie z pragmatycznym podejściem do wyboru plecaka kobiecego. Damskie plecaki wykonane z materiału, lekkiego oraz eleganckiego są nie tylko ponadczasowe ale i pasujące na większość okazji. Jesteśmy zdania, że to właśnie uniwersalizm takich plecaków sprawia, ze kobiety w wieku 50 do 80 lat najczęściej sięgają po takie plecaki miejskie.

plecaki damskie
Na zdjęciu: plecak damski miejski ze sklepu Brytyjka

Plecaki damskie miejskie od Brytyjka.pl

Jeśli wybór plecaka damskiego na miejskie wyprawy to dla Ciebie w dalszym ciągu zagwozdka – sprawdź naszą ofertę i
znajdź tutaj plecaki damskie miejskie ze sklepu Brytyjka.

Więcej informacji na temat materiału wykonania, zasad użytkowania plecaka oraz gwarancji. Znajdziesz pod powyższym adresem.