Plecaki damskie na miejskie wyprawy

Od dawna zajmujemy się wyprawami turystycznymi, zarówno tymi miejskimi jak i tenorowymi. Lata podróży z plecakiem i sprzętem podróżniczym nauczyły nas jak wybrać odpowiedni plecak na wyprawy miejskie oraz górskie. Dokładnie wiemy czym charakteryzuje się odpowiedni plecak, który powinniście wybrać w zależności od kierunku podróżny. W tym celu mamy dla was propozycje dwóch rodzajów plecaka:

  • plecaki damskie miejskie
  • plecak damski trekkingowy
plecaki damskie
Fot. Plecaki damskie miejskie ze sklepu Brytyjka

Plecak miejski damski – pierwszy rodzaj

Nie jest tajemnicą, że kobiety lubią wyglądać po prostu dobrze. Plecaki damskie nie są w tym wypadku czym odrębnym. Podczas wycieczek miejskich, plecaki damskie stanowią nieodłączny element kobiecego wyglądu. Budy turystyczne, nieprzemakalna kurtka, spodnie – koniecznie wygodne, oraz nakrycie głowy, te wszystkie elementy ubioru turysty pewien dopełniać dobrze dobrany plecaczek. Ten rodzaj ekwipunku, jest zatem bardzo istotny w przypadku kobiet ceniących dobry wygląd. Co w związku z tym? Otóż przyprowadzimy ankietę wśród uczestniczek wypraw miejsko-turystycznych. Jej celem było wykazanie jakie typ plecaka damskiego o miejskim przeznaczeniu, Panie wybierają najczęściej, oraz pytanie:

„Na jakie aspekty przy wyborze plecaka kobiecego zwracamy uwagę najczęściej?”.

Wybór plecaka damskiego – wyniki:

Wiek kobietKolor plecakaWielkość plecakaMateriał plecakaPrzeznaczenie plecaka
Kobiety 18-3023%37%21%19%
Kobiety 30-5019%21%33%27%
Kobiety 50-8010%20%35%35%

Plecaki kobiece dla Pań w wieku 18-30lat

Jak widzimy na przykładzie powyższych wyników, kobiety w wieku 18 do 30 lat najczęściej wybierają plecaki damskie miejskie zwracając uwagę na wielkość plecaka damskiego. Wielkość jest bardzo przydatna w przypadku damskich plecaków do pracy oraz modeli do szkoły. Kolejny aspekt stanowią plecaki w modnych kolorach. To potwierdza założenie, że modne plecaki miejskie damskie są bardzo ważne dla kobiet w wieku 18-30lat. Panie w tym przedziale wiekowym lubią wyglądać modnie, a moda stanowi często ważny aspekt ich życia i codzienności. Na trzecim oraz czwartym miejscu plasują się takie cechy plecaków damskich jak: materiał wykonania plecaka oraz przeznaczenie. Tutaj w szczególności na uwagę zasługują fajne plecaki damskie z materiału typu canvas oraz plecaki kreszowe. Oba rodzaje plecaków damskich idealnym rozwiązaniem na wycieczki miejskie oraz terenowe. Przeznaczenie plecaków – cieszy się najmniejszą popularnością, ciężko jest jednoznacznie zdefiniować dlaczego, możliwe że chodzi o fakt, że skoro już wiemy do czego będziemy używać plecaka, to przeznaczenie pozostaje najmniej istotnym elementem.

Małe plecaki damskie dla grupy 30-50lat

Mały plecak damski to aktualnie HIT damskich stylizacji. Jest zgrabny, lekki oraz praktyczny. Stanowi modny dodatek na co dzień, na miasto i do szkoły. W wypadku tych plecaków najbardziej liczy się materiał wykonania. Spójrzcie na plecaki miejskie wykonane np. z lekkiego płótna czy z bawełny. Takie plecaki kobiece są nie tylko praktyczne ale i posiadają wielorakie przeznaczenie. Przeznaczenie plecaka to właściwie kolejny element naszej ankiety, który zdobył drugą co do znaczenia wartość. Pozostała część ankiety zdobyła marginalną liczbę głosów.

Modny plecak miejski dla 50-80 latki

W tej grupie ankietowanych kobiet mamy Panie, patrzące na plecak damski miejski przez pryzmat rodzaju materiału oraz przeznaczenia. Ten sposób rozstrzygania związany jest głównie z pragmatycznym podejściem do wyboru plecaka kobiecego. Damskie plecaki wykonane z materiału, lekkiego oraz eleganckiego są nie tylko ponadczasowe ale i pasujące na większość okazji. Jesteśmy zdania, że to właśnie uniwersalizm takich plecaków sprawia, ze kobiety w wieku 50 do 80 lat najczęściej sięgają po takie plecaki miejskie.

plecaki damskie
Na zdjęciu: plecak damski miejski ze sklepu Brytyjka

Plecaki damskie miejskie od Brytyjka.pl

Jeśli wybór plecaka damskiego na miejskie wyprawy to dla Ciebie w dalszym ciągu zagwozdka – sprawdź naszą ofertę i
znajdź tutaj plecaki damskie miejskie ze sklepu Brytyjka.

Więcej informacji na temat materiału wykonania, zasad użytkowania plecaka oraz gwarancji. Znajdziesz pod powyższym adresem.

Oferta dla czytelników Plecakowiec.pl

Nowość na rynku polskim, która pojawi się w sprzedaży, jeszcze w tym roku. To pakiet komfortowych, nielimitowanych rozmów szczególnie przydatny podczas urlopu z plecakiem.

Oprócz połączeń standardowych T Mobile oferuje nam 2GB nielimitowanego, szybkiego Internetu LTE.

Ofertę rekomendujemy jako portal doradczy, w kwestii wsparcia turystów podczas urlopu.

Nasz rekomendacja mam charakter bezpłatny i niezależny.

wsparcie

Co jeszcze warto zobaczyć na plecakowiec.pl?

Zobacz Nowe Plecaki SkórzaneZamów plecakObejrzyj Wszystkie Kategorie
Przymierz się do naszego bestsellerowego plecaka dla Warszawiaka!Zamów tutaj!Gwarancja 2 lata!
2 komentarze Dodaj swoje

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *