Saszetka na pieniądze i dokumenty – Nie tylko w podróż

Zapewne dla niektórych będzie zaskoczeniem fakt, iż nerka saszetka cieszy się sporym zainteresowaniem a co za tym idzie taka saszetka to alternatywa która ma coraz większe grono potencjalnych zwolenniczek i zwolenników.


plecak

Plecakowiec – Twój poradnik w wyborze najlepszego ekwipunku podróżnika.


na dokumenty

Masz własną szwalnię? Projektujesz dodatki, takie jak nerki, saszetki na pieniądze i dokumenty?

Saszetki, rodzaje

Zobacz rodzaje saszetek na dokumenty, które wybraliśmy specjalnie dla naszych czytelników:

  • saszetki skórzane z krótkim paskiem do ręki
  • saszetki na dokumenty i pieniądze z lekkiej i wodoodpornej Kodury – sportowe
  • nerki saszetki na pas, zarówno skórzane jak i płócienne

Szukasz wyjątkowej, szytej w Polsce saszetki męskiej na dokumenty, paszport, klucze, pieniądze?
Sprawdź modele na stronie:
belveder.com.pl/sklep/saszetki/na-pieniadze/

Dlaczego chętniej ot toreb wybieramy mniejsze nerki na pas?

Oczywiście wspomniana nerka na pas to funkcjonalna saszetka, której noszenie zwłaszcza na pasie jest dużo bardziej swobodniejsze i wygodniejsze, niejednokrotnie jej eksploatacja w taki a nie inny sposób to coś na co zwracamy uwagę w pierwszej kolejności. Jak najbardziej saszetka męska na dokumenty i pieniądze to praktyczne i przydatne rozwiązanie, możliwość przenoszenia za jej pośrednictwem niezbędnych dla nas akcesoriów, pieniędzy, portfela czy jakichkolwiek co do tego rzeczy.

Męska saszetka to opcja jakiej wykorzystanie w takiej jak i wielu innych sytuacjach nie mija się z najważniejszym oraz podstawowym założeniem, tym bardziej nad wyraz popularna i co oczywiste także modna. Dlatego jeżeli zastanawiamy się czy nerka w formie saszetki, to coś na co mężczyzna powinien zwrócić uwagę to nie ma co do tego wątpliwości, iż często jej eksploatacja przypadnie nam do swoistego gustu.

Nasz portal podróżniczy napędza aplikacja Play 24. Więcej informacji na temat wykorzystania nowinek technicznych na smartfony i telefony komórkowe znajdziecie na stronie aplikacji.
aplikacja telefonZapraszamy na stronę operatora:
aplikacja

Czy taka saszetka dla kobiety to dobre rozwiązanie?

saszetkiSportowe i skórzane saszetki na pieniądze, to alternatywa dla damskich torebek oraz coś co z racji zastosowania i właściwości zyskuje na popularności, jednak czy może być inaczej skoro jej użytkowanie to rzeczywiście coś nader atrakcyjnego w pełnym tego słowa znaczeniu. Saszetki w postaci nerki są dostępne na rynku już od wielu lat, jednak dopiero od pewnego czasu przekonują się do nich same kobiety, które de facto nie zawsze potrzebują ogromnej torby czy wizytowej torebki aby przenosisz najpotrzebniejsze dla nich drobiazgi i rzeszy. Wtedy właśnie wspomniana saszetka tym bardziej nerka wydaje się idealnym rozwiązaniem wręcz koncepcją i pomysłem który warto z wielu powodów zaakceptować, oczywiście po wcześniejszym dopasowaniu oraz dostosowaniu samej nerki na wiele adekwatnych do tego sposobów.

Warto zatem posiadać damską saszetkę na gotówkę i drobne a nawet dostrzec w niej możliwość adaptacji i eksploatacji zgodnie z jej najważniejszym założeniem, traktowanie również jako alternatywy dla kobiecej torebki czy plecaka.

saszetka bag street

Ciekawe przykłady udostępnia firma Bag Street znaleźliśmy ja na stronie producenta. Rozwiązania jakie oferuje ten dystrybutor akcesoriów, pozwalają na dopasowanie saszetki do rożnego rodzaju garderoby, zarówno młodzieżowej jak i dla osoby dorosłej. Polecamy przyjrzeć się tym przykładom, być może najdziecie tam model idealny dla siebie.

Co jeszcze warto przeczytać na Plecakowiec.pl?

plecak
Plecaki vintagePlecaki miejskieWszystkie Produkty

Za pomoc w realizacji tego poradnika, szczególne podziękowania dla stylistki rekomendującej saszetki na ramię. Dziękuję Magdaleno :).

2 komentarze Dodaj swoje
  1. Fajne przykłady z różnymi producentami saszetek, od tak naprawdę sportowych po eleganckie, które sam chętnie bym wypróbował latem. Tę pierwszą skórzaną biorę do obserwacji, mam zamiar zamówić ją w sierpniu, tylko pytanie czy wiecie coś na temat tej marki Belveder? Jakie produkty skórzane robią? Jak wygląda kwestia ewentualnej gwarancji galanterii? Czy serwisują swoje wyroby od ręki czy odsyłają gdzieś dalej?

  2. Ta zielona damska saszetka, cudo! 🙂 Gdzie można coś takiego kupić, ewentualnie czy można ją uszyć na zamówienia? Szukam saszetki na portfel, pieniądze, dokumenty wykonanej z naturalnego zamszu. Coś podobnego jak robi marka Pakamera, tylko wg. własnego projektu. Bardzo proszę redakcję Plecakowiec o poradę do kogo najlepiej zgłosić tej sprawie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *